YDS İngilizce Çıkmış Paragraf Soruları Çöz 22 - testdelisi.com

YDS İngilizce Çıkmış Paragraf Soruları Çöz 22

YDS İngilizce Çıkmış Paragraf Soruları Çöz 22

Başla
Tebrikler - YDS İngilizce Çıkmış Paragraf Soruları Çöz 22 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
1234Son
Geri dön

YDS İngilizce Paragraf Soruları Nasıl Çözülür?
YDS sınavında kaç adet paragraf sorusu sorulmaktadır?
YDS sınavında paragraf sorularından 20 adet soru sorulmaktadır. 5 farklı paragraf sorusu karşımıza çıkmaktadır. Her bir paragrafa ait cevaplamanız gereken 4’er adet soru mevcuttur. Bu paragrafların zorluk seviyeleri farklıdır. Dolayısıyla okuma parçalarının hangi mesajı vermek istediğini anlarsanız bütün soruları doğru cevap verme şansınız yükselmektedir.

YDS paragraf soruları hangi alandan sorulmaktadır?
YDS sınavında sorulan paragraf soruları birçok farklı alandan çıkabilmektedir. Bunlar; Tarihsel bir olay, Bilim ve teknoloji alanında bir araştırma, tıp alanında bir buluş, uzay alanında bir keşif, sağlık alanında bir hastalık, gençler yada yaşlılar arasında yapılan bir araştırma, Mısır tarihinde bir piramit, geleceğin meslekleri alanında yapılan bir araştırma, geleceğin taşıma sisteminin nasıl değişeceği, hayvanlar hakkında bir makale, bir hastalık hakkında semptomlar v.b. çok farklı sorular sorulabilmektedir. Dolayısıyla bu alandaki kelime gruplarına da hakim olmanız gerekmektedir.

İlgili Diğer Testler

YDS İngilizce Paragraf Soruları 6

Teste Başla

YDS Paragraf Soruları 7

Teste Başla

YDS Paragraf Soruları 8

Teste Başla

YDS Paragraf Soruları 10

Teste Başla

YDS Paragraf Soruları 9

Teste Başla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.